Gizlilik ve Güvenlik

----------------KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ-------------------------------------------------Gizlilik İlkeleri-----------------------------------------
Bu gizlilik ilkeleri Çalgıcı Müzik Aletleri Reklam Organizasyon Sinema Emlak İnşaat Eğitim Ltd. Şti. tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.calgici.com.tr web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız.

Kullanıcılarımız kayıt formunda bulunan kişisel bilgi beyan kutucuklarına iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi vs...) eksiksiz olarak girmelidirler.Her kullanıcı websitemizin kullanıcı kontrol paneline erişmek için kullanılan kullanıcı adı ve şifre bilgilerini muhafaza etmekle yükümlüdür bu konuda tüm sorumluluk kullanıcıya aittir bu bilgilerin 3. kişilerin eline geçmesi halinde doğacak tüm edimlerden firmamız sorumlu tutulamaz. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için domain bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi ve kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunabilecektir, www.calgici.com.tr web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Alışverişiniz sırasında; adres, telefon numarası, elektronik posta adresi gibi iletişim bilgileri herhangi bir şekilde; üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşlara izniniz veya mücbir sebepler dışında verilmeyecektir.

Kredi kartı ödemeleriniz anlaşmalı olduğumuz bankalar aracılığı ile Mastercard-Visa sanal pos uygulaması üzerinden yapılmaktadır websitemiz SSL sertifikasına sahiptir ve veritabanımızda hiçbir şekilde kredi kartı bilgileri tutulmamaktadır.

Herhangi bir mağazadan kredi kartınız ile yaptığınız alışveriş ile websitemizden yapacağınız alışveriş arasında alışveriş ilkeleri bakımından hiçbir bir fark bulunmamaktadır.

-----------------------------------Güvenlik--------------------------------------

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- SSL Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sırasında Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi
    kartı bilginiz bankamıza iletilir.

2- Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez.

3- Websitemiz dünya standardlarına uygun uluslararası teknolojiler ile uyumlu çalışmaktadır.
    Bilinen en güncel koruma yazılımları yüklenmiş olup düzenli olarak güncellemeleri yapılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.